20 Mart 2017

Comments:

0
 Mart 20, 2017
 0
img_9839-768x432
Category: Uncategorized

Yale forklift ve istif makineleri Türkiye distribütörü ve istif makineleri kiralama sektörünün öncü firması Universal Handlers,12 firma ile yaptığı yetkili servis anlaşmasında ERDEM MAKİNADA yerini aldı.

Adana, Afyon, Bursa, Diyarbakır, Denizli,Düzce,Erzurum, Gaziantep, İzmir, Konya, Trabzon ve Van’da olmak üzere 12 ilden seckin firmalar ile yaptığı anlaşmada, Batı Karadeniz bölgesine ait servis yetkisini Erdem Makina üstlendi. Alanında lider olan Universal Handlers yetkili servisleri, Yale marka forklift ve istif makinelerinin yedek parça, servis ve tüm satış sonrası hizmetlerini sunacak.

img_9839-768x432

Universal Handlers’ın Orhanlı Genel Merkezi’nde 24 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşen toplantı ve imza töreninde konuşan Universal Handlers Genel Müdürü Reyhan Uğurlu Yücel, kapsamlı araştırmalar ve ziyaretler sonucunda 12 yetkili servis ile çözüm ortaklığı anlaşmasını imzaladıklarını açıkladı. Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen müşteri taleplerine, servislerin en kısa sürede ve uzman kadro ile geri döneceklerini belirten Yücel, 2017 yılının sonuna kadar yetkili servis sayısını 20’ye çıkartmayı planladıklarını ifade etti. Yücel, istif makineleri kiralama operasyonlarında 100’ü aşkın kadrolu teknisyenleri ile hizmete devam edeceklerini, yetkili servisleri aracılığı ile de satış yaptıkları firmalara tam kapsamlı satış sonrası hizmet sunacaklarını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir