Kiralama

Sizlere Ekonomik, Kaliteli ve Hızlı hizmeti sunarak, çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Bütçeniz Kontrol Altında

Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi özmallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Ölçülebilir Ekonomi

Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda olmayacaksınız. Erdem Makina olarak palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturmaktayız.

Profesyonellere Emanet Ediniz

Erdem Makina olarak müşterilerimizin, üretimden müşteriye teslimata kadar olan tüm süreçlerdeki malzeme elleçleme hareketlerinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu, global rekabetin kıyasıya çetin olduğu günümüzde, zaman kaybına ve operasyon hatalarına tahammül olmadığını, on yılı aşkın Profesyonel Kiralama hizmeti tecrübemizle çok iyi bilmekteyiz. Çok büyük zorluklar ile kurup, yönetmekte olduğunuz işletmenizi emanet edeceğiniz firmanın hem sunduğu ürünler, hem de sunduğu hizmet ile sizlere güven vermesi gerekmektedir.

[]
1 Step 1
Kiralama Talep Formu
Ad, Soyadveya Firma Adı
Telefon Numarası
Kiralama SüresiAy veya Gün
MesajınızÖn Bilgi
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft

Kiralık Forkliftlerimizi Aşağıda Görebilirsiniz: