Akülü Transpaletler

Yaya Kumandalı Transpalet (MP20DL)

YAYA KUMANDALI TRANSPALET Azaltılmış Operatör Yorgunluğu Ve Artan Verimlilik İçin Alçak Kaldırma Serenli Yaya Kontrollü Elektrikli Palet Yükleyici! DAHA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Platformlu Transpalet(MP20X, MP20XV, MP20XD )

MPX SERİSİNDE YOĞUN, ORTA VE HAFİF İŞ OPERASYONLARINA UYGUN ÜÇ MODEL VARDIR. *Verimli taşımacılık ve araç yükleme boşaltma için üstüne çıkılan platformlu palet yükleyicilerdir.* DAHA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Yaya Paletli Transpalet(MP25-30HD)

AĞIR KALDIRMA YAYA PALETLİ TRANSPALETLERİMİZ 2500KG VE 3000 KG KAPESİTELİ OLMAK ÜZERE 2 ÇEŞİTTİR. *Yaya Kontrollü ağır transpalet. Kullanım kolaylığı ve rahatlık sunar.* DAHA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Sürücülü İstif Makinası (MP20-25T)

DAHA YÜKSEK VERİMLİLİK İÇİN AYARLANABİLİR KOLTUKLU, SÜRÜCÜLÜ İSTİF MAKİNASI. Mükemmel erişim ve değişebilen koltuk pozisyonu, konforlu bir çalışma ortamı sunarak daha fazla üretkenlik sağlar. MPT serisi sürücülü istif makinaları, manüel taşıma işleminin merkezinde operatör olduğu düşünülerek tasarlanmıştır. Malzemelerin uzun mesafelere taşınması için tasarlanan makina, operatörlere hızlı döngü süresi ve üstün verimlilik seviyeleri sağlayan bir çalışma ortamı sunarken yana doğru yerleştirilmiş koltuk pozisyonu her iki hareket yönünde de mükemmel görünürlük sağlar, ayarlanabilir koltuk kullanıcının oturmasına, yaslanmasına veya ayakta durmasına olanak sağlayarak maksimum esneklik sunar. Buna ilave olarak, dar şase genişliği MPT’nin paletleri en sıkışık durumlarda bile yerleştirmesine, yüklemesine ve boşaltmasına olanak sağlar ve kamyonun veya konteynerin arkasında, kendi etrafında bile dönebilir. Bu da mevcut olan en çevik palet taşıyıcı olmasını sağlar. DAHA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Yaya Paletli Transpalet (MP16-22)

KÜÇÜK, AKILLI VE GÜVENİLİR, KAPALI VE KALABALIK ALANLARDA KULLANILMAYA UYGUN TRANSPALET *MP16-22 yaya palet transpaletler size operasyon verimliliğini edecek şekilde tasarlanmıştır. En küçük alanlarda bile zahmetsizce ve verimli çalışacak şekilde diyazn edilmiştir.MP16-22 operatörü için ihtiyaçları etrafında tasarlanmış olup akıllı ergonomi ve rakipsiz bir manevra kabiliyeti sunar.* DAHA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.