4 Tekerlekli Akülü Forkliftler

ERP22-35VL(2200KG-3500KG)

4 TEKERLEKLİ ELEKTRİKLİ KARŞI-DENGELEMELİ "Orta Ve Ağır İş Yükü Açık Ve Kapalı Alan Uygulamalarında En Yüksek Randımanı Veren 80 Volt Enerji Tasarruflu Çatallı Yükleyici" Elektrikli karşı-dengelemeli VL serisi çatallı yükleyiciler randıman ve enerji verimliliği sınıflarında en iyisini sunar. Yale ‘Randıman’ modelinin eşdeğer ICE performansı, gerektiğinde özgün "e-Denge" her iki dünyanın en iyisini sağlayabilirken, her hangi bir uygulamaya uygun hale getirilebilir.

ERP16-20VF(1600KG-2000KG)

4 TEKERLEKLİ ELEKTRİKLİ KARŞI-DENGELEMELİ Yüksek Performans Ve Enerji Tasarrufu Orta Ve Ağır İş Yükü Uygulamaları İçin Ergonomik Olarak En İleri 4-Keterlekli Çatallı Yükleyicide Birleşir.VF serisi elektrikli ve karşı dengelemeli çatallı yükleyicilerin tasarımı, en dar koridorlarda çalışmaya izin verir ve sınıfının en iyi manevra kabiliyetini sunar. Enerji verimliliği ve randıman, bunların özgün ‘e-Dengesi’ her iki alanın da işinize en iyisini sağlarken, uygulama ihtiyaçlarına da karşılık verecek şekilde uygun olabilir. VT elektrikli çatallı yükleyiciler, en geniş platform seçeneklerine ve akü opsiyonlarına sahiptir; aktarma düzeni veya iş uygulaması ne gerektirirse gerektirsin, buna karşılayabilecek bir model vardır.

ERC16-20VA(1600KG-2000KG)

4 TEKERLEKLİ ELEKRİKLİ KARŞI-DENGELEMELİ YASTIKLI LASTİK "Özellikle Sıkışık İç Alan Uygulamaları İçin Geliştirilmiş Küçük Ve Enerji Tasarruflu Elektrikli Çatallı Yükleyiciler." 945mm (1.6T ve 1.8T) ile 986 mm (2.0T) platform genişliği ile, 1000mm genişlikte yükleri istifleme için dar dönme dairesi (AST4) ve dar ebatlar gerektiren uygulamalarda idealdir.